Świetnie!

Dziękujemy Ci za uzupełnienie formularza 🙏

Za chwilę wyślemy do Ciebie maila z możliwością wyboru odpowiedniego terminu na bezpłatne zajęcia pokazowe.

Sprawdź swoją skrzynkę mailową (w tym folder spam oraz oferty)
Centrum Edukacyjne EuroMa
4.6
Na podstawie 22 opinii
powered by Google
Maksymilian PasternakMaksymilian Pasternak
18:00 22 May 23
Uczęszczałem do EuroMy przygotowując się do matury i egzaminu CAE (poziom C1/C2). Lektorzy są bardzo profesjonalni, a szkoła jest świetnie zorganizowana dzięki pracy Pani Magdy. Nigdy nie miałem problemu się dodzwonić (w godzinach pracy oczywiście) i zawsze można było się dogadać z terminami. W razie nagłych wypadków, jak choroba, jest możliwość przeprowadzenia zajęć zdalnie co się bardzo chwali. Dzięki pozytywnemu nastawieniu lektorów (w moim przypadku Pani Kasi) leczone są wszelkie strachy przed używaniem języka (co według mnie jest najważniejsze zaraz obok jego znajomości, czego nauczanie w EuroMie również stoi na najwyższym poziomie). Generalnie gorąco polecam.
Ryszard RaftransRyszard Raftrans
11:06 28 Oct 21
Od marca córka ma zajęcia indywidualne, przygotowuje się do matury. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobra jakość w stosunku do ceny.
Anna BoruckaAnna Borucka
15:47 01 Sep 20
Najlepsza szkoła językowa w jakiej miałam okazję się uczyć. Lektorzy na bardzo wysokim poziomie, zawsze przygotowani do zajęć. Nigdy nie spotkałam się też, z taką dbałością o klienta i jego potrzeby.
Baśka WBaśka W
14:48 01 Sep 20
Pani Magda włożyła całe swoje serce w stworzenie tej szkoły językowej i to widac w podejściu do klienta oraz atmosferze. Wraz z zespołem robi wszystko, aby nauka nie była nudna, a zarazem przynosiła szybkie efekty. Lokalizacja super zarówno dla dojeżdżających autem jak i komunikacja miejska. Polecam 😀
Eufemia ZoneEufemia Zone
10:03 14 Jul 19
Jestem zadowolona z postępów w nauce języka angielskiego. Wracam od jesieni na nowy rok szkolny. Planuję też zapisać moją córkę na zajęcia dla dzieci.Bardzo miła i profesjonalna kadra nauczająca i obsługa szkoły. 🙂
js_loader
EuroMa © 2023 All Rights Reserved.