Indywidualny / w parze

Zapraszamy Cię do zapisania się na nasz kurs prowadzony indywidualnie lub w parach. Przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty:

  • Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich preferencji. Ty decydujesz, kiedy chcesz rozpocząć zajęcia i jak długo ma trwać kurs. Dostosowujemy się do Twojego harmonogramu.
  • Oferujemy różne opcje płatności. Możesz nabyć lekcje pojedynczo lub wybrać opcję semestralną. Przy dłuższej współpracy oferujemy także możliwość rozłożenia płatności na równe miesięczne raty, co ułatwia planowanie finansowe.
  • Podczas zajęć lektor skupia się wyłącznie na Tobie. Koncentruje się na Twoim mówieniu, błędach i potrzebach. Dzięki temu masz pełne wsparcie w rozwoju umiejętności językowych.
  • Nie ma ograniczeń w ilości wyjaśnień i wskazówek, jakie otrzymujesz. Możesz zadawać pytania i prosić o pomoc, ile tylko potrzebujesz. Twój postęp jest dla nas priorytetem.
  • Masz wpływ na program nauczania. Wspólnie z lektorem ustalacie tematy, cele i materiały, które chcesz omawiać podczas kursu. To Twój kurs, więc Ty decydujesz, co chcesz się nauczyć.
  • Indywidualne zajęcia „twarzą w twarz” z lektorem przynoszą szybkie i widoczne rezultaty. Dzięki temu osiągniesz postawione cele w krótszym czasie i zbudujesz pewność siebie w komunikacji językowej.
  • Oferujemy elastyczność odwoływania i odrabiania zajęć. Kursanci indywidualni oraz uczestnicy w parach mają prawo do odwoływania zajęć na jeden dzień roboczy przed planowanymi lekcjami. Nie musisz obawiać się niespodziewanych zmian w harmonogramie.

Dołącz do naszego kursu i skorzystaj z indywidualnego podejścia, elastyczności i personalizowanej nauki. Zapisz się już dziś i rozwijaj swoje umiejętności językowe w komfortowej i skutecznej atmosferze!