Witamy w Centrum Edukacyjnym EUROMA!

Jesteśmy placówką edukacyjną, w której panuje atmosfera bliskości, zaufania i wsparcia, przypominająca atmosferę w rodzinie. Od 2015 roku dostarczamy wysokiej jakości edukację językową, wierząc w siłę komunikacji i biegłą znajomość języków obcych jako fundamenty dobrej edukacji i klucze do sukcesu w różnych dziedzinach życia.

Naszą wizją jest tworzenie inspirującego i przyjaznego środowiska, w którym każdy uczestnik naszej szkoły językowej ma możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych i osiągania sukcesów. Chcemy być miejscem, w którym pasja do nauki i zdobywania wiedzy łączy się z tworzeniem przyjaznych relacji i wspieraniem rozwoju osobistego.

Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości nauczania języków obcych, opartej na profesjonalizmie, innowacyjności i indywidualnym podejściu do każdego ucznia. Poprzez tworzenie pozytywnej atmosfery, stawiamy na komunikację, otwartość i wzajemny szacunek, co wpływa na dobre samopoczucie, satysfakcję i odkrywanie talentów.

W Centrum Edukacyjnym EUROMA nie tylko uczymy języków obcych. Chcemy być miejscem wszechstronnego rozwoju, gdzie nie tylko zdobywasz wiedzę, ale także rozwijasz kreatywność, krytyczne myślenie, umiejętność wyrażania opinii i budowania relacji. Wierzymy, że prawdziwy sukces wynika z harmonijnego rozwoju wszystkich aspektów naszej osobowości.

Centrum Edukacyjne EUROMA może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele językowe. Razem twórzmy inspirujące środowisko, w którym Twoje kompetencje rozwijają się, cele stają się rzeczywistością, a nauka staje się prawdziwą przyjemnością.

Zapraszamy do doświadczenia wyjątkowej edukacyjnej podróży w Centrum Edukacyjnym EUROMA!

Czym sie wyrożniamy?

FUNTOWN

Funtown Angielski dla dzieci w niesamowitym miasteczku ... Osiem wścibskich maskotek, zadających nieustannie pytania, fascynująca gra planszowa, książka do nauki pełna niespodzianek, niesamowite gadżety.

ACTIVE NOW

Elektroniczny dziennik oferowany przez ActiveNow to szereg plusów, które docenią zarówno nauczyciele, uczniowie jak i ich rodzice. Najważniejsze zalety to szybki przepływ informacji, intuicyjna obsługa, dostęp w trybie 24/7.

CERFYTIKAT MSUES

Jakość prowadzenia zajęć jaki i obsługa klienta jest dla nas najważniejsza. Aby potwierdzić te słowa zdobyliśmy certyfikat jakości (Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych) który jest przyznawany firmom szkoleniowym.

DIRECT METHOD

Nauczamy różnymi metodami m.in. direct metod. Kursy prowadzone są w nowoczesny i szybki sposób. Nauka staje się nie tylko skuteczna, ale również przyjemna.. Nacisk kładzie się na praktyczną naukę języka. Konwersacje zajmują aż 95% lekcji.

AMAKIDS

Arytmetyka Mentalna™ to licencjonowany zestaw ćwiczeń, rozwijający zdolności umysłowe i twórcze Twojego dziecka. Wykorzystujemy japońską metodę nauki na liczydle Soroban, który rozwija potencjał intelektualny i funkcjonalny obu półkul mózgu.

Nasz zespół

Lektorzy / Nauczyciele