Nauka języków

Szukasz kursów językowych?

Naszym celem jest, aby  każdy uczeń EUROMA swobodnie porozumiewał się w języku obcym, mając pełen komfort i pewność siebie w kontaktach ze światem. Dzieciom i młodzieży pomagamy w osiąganiu najlepszych wyników w szkole, na egzaminach, które bardzo często stanowią przepustkę do najlepszych szkół, uczelni, firm oraz instytucji i tym samym rozwoju kariery. Prowadzimy kursy dostosowane do potrzeb konkretnych grup klientów. Program kursu rozwija wszystkie sprawności językowe – mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie oraz praktyczne aspekty języka przydatne w życiu codziennym.

Szkolenia prowadzimy między innymi z języka angielskiego, niemieckiego, polskiego, hiszpańskiego, ukraińskiego, włoskiego, japońskiego. Na życzenie klientów, zainteresowanych innym językiem niż wymienione, jest możliwość uruchomienia kursu.

Proponujemy naukę na różnych poziomach zaawansowania, dostosowaną do oczekiwań naszych słuchaczy. Szkolenia w małych grupach sprawiają, że uczniowie czują się swobodnie i komfortowo. Lektorzy mogą poświęcić im więcej uwagi i skoncentrować się na indywidualnych potrzebach każdego z osobna. Nasza oferta obejmuje kursy tradycyjne, konwersacyjne, egzaminacyjne, biznesowe oraz intensywne i standardowe. Najpopularniejsze metody nauki: komunikacyjna, bezpośrednia  (DIRECT).

Metoda komunikacyjna – obecnie jest uznawana za najlepszą metodę nauki. Kładzie nacisk na interakcję (praca w parach i w grupach), w jej ramach rozwijane są wszystkie kompetencje językowe – mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Ćwiczenia są skonstruowane w sposób, który wymaga umiejętności współpracy i negocjacji między uczestnikami kursów.

Metoda bezpośrednia – Direct method. Już od pierwszych zajęć używa się tylko języka obcego. Lekcje polegają na rozmowie, często w formie pytań i odpowiedzi, nacisk położony jest na mówienie i słuchanie. W metodzie bezpośredniej nie poświęca się uwagi gramatyce. Uczeń ma nabyć reguły gramatyki tzn. dochodząc do nich na podstawie poszczególnych przypadków użycia.

Zachęcamy do umówienia się z dyrektorem metodycznym, który pomoże w wyborze odpowiedniej metody nauki.

Kurs indywidualny / w parze

zobacz
zobacz

Kurs mini grupa / grupa

zobacz
zobacz

Kurs wakacyjny

zobacz
zobacz

Courses for foreigners

zobacz
zobacz

Kursy biznesowe

zobacz
zobacz

Kursy online

zobacz
zobacz

Przygotowanie do egzaminów FCE, CAE

zobacz
zobacz

Współpraca z placówkami oświatowymi

zobacz
zobacz

FUNTOWN

zobacz
zobacz

ACTIVE NOW

zobacz
zobacz

CERFYTIKAT MSUES

zobacz
zobacz

DIRECT METHOD

zobacz
zobacz