Funtown – where learning is fun

Odkryj metodę Funtown – angielki całkiem inaczej niż w szkole!
Czy marzysz aby Twoje dziecko płynnie posługiwało się językiem angielskim? Czy chcesz aby nauczyło się komunikować swobodnie, z pewnością siebie i z przyjemnością? Jeśli tak, to Funtown jest idealnym rozwiązaniem! Dziecko rozwinie umiejętności komunikacji, bo o to najtrudniej na szkolnych zajęciach. Dodatkowo opanuje także gramatykę, około 3000 słów i zwrotów oraz do tego będzie się fantastycznie bawić?

Co czyni Funtown tak wyjątkowym?

• wzrostu motywacji do nauki angielskiego
  • mnóstwa zapamiętanych słówek
  • świetnie opanowanych sytuacji życiowych – np zakupy na wakacjach
  • większej swobody w mówieniu
  • coraz lepszej wymowy i pracy z tekstem
  • na koniec roku Twoje dziecko może podejść do renomowanych egzaminów międzynarodowych dla dzieci ( Cambridge YLE) i sprawdzić ile już potrafi!

Niezależnie od tego, czy twoje dziecko zaczyna przygodę z językiem angielskim czy jest bardziej zaawansowanym, program Funtown zapewna odpowiednie materiały, które rozwijają słownictwo, gramatykę, wymowę i umiejętności konwersacyjne.

Gamebooki

Zapomnisz o nudnych podręcznikach. Gamebooki to interaktywne turbo-książko-zeszyto-ćwiczenia! A do tego specjalne okulary i lupka dzięki którym coś się pojawia a coś znika.

Planszówka

zamiast sprawdzianów gramy w planszówkę! W dodatku zarabiasz Funcoins - lokalną walutę, którą wydasz ją w prawdziwym sklepie!

Fuzzy Friends

jest ich aż osiem i każdy z nich ma swoje imię i osobowość! W dodatku mają super moc! Rozgadają największego nieśmiałka;)

Rozpocznij podróż dziecka do opanowania języka angielskiego w sposób przyjemny i efektywny.
Nie czekaj dłużej – zapisz Twoje dziecko do społeczności Funtown już dziś!

See you in Funtown!

Funtown Junior - dla dzieci 3-6 lat