Pracuj z nami

Czy szkoła językowa może być wymarzonym miejscem do pracy dla Ciebie?

Praca w szkole językowej może być fascynującym i satysfakcjonującym doświadczeniem dla lektora. Miejscem, które daje możliwość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami, a jednocześnie rozwijania się zawodowo, spełniania celów zawodowych – takim właśnie miejscem jest Centrum Edukacyjne Euroma.

Szkoła Euroma nie tylko oferuje prowadzenia standardowych lekcji językowych, ale również ścieżkę rozwoju, która będzie skrojona pod Twoje konkretne cele zawodowe. Niezależnie od tego, czy chcesz rozwinąć swoją karierę jako nauczyciel języka, czy też jako pracownik w międzynarodowej firmie lub jako tłumacz, czy też założyć swój własny biznes, praca w szkole może być początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Euroma daje możliwość prowadzenia różnorodnych zajęć, które rozwijają nie tylko Twoje umiejętności zawodowe czy też współprace w zespole ale również zyskasz pewność siebie i umiejętność skutecznej komunikacji w środowisku zawodowym. Nie zapominajmy także o innych korzyściach, jak poznawanie ludzi o podobnych pasjach i aspiracjach, wymienianie się doświadczeniami i inspiracjami

Nazywam się Magdalena Utzig

Moją przygodę życia zaczęłam od 2015 roku zakładając własną szkołę językową. Jestem również nauczycielem i egzaminatorem z chemii i matematyki, a to oznacza, że rozumiem potrzeby zarówno lektorów czy innych pracowników jak i przedsiębiorcy.

Ze szkolnictwem związana jestem od 2008 roku, gdzie rozwijałam swoje umiejętności dydaktyczne jako nauczyciel następnie w administracji w szkole językowej jako specjalista ds. klienta. Rozwijając swoją karierę bardzo często wyobrażałam sobie własne idealne miejsce pracy, w którym nie tylko wykonuje się zawód, ale także kreuje swoją przyszłość i spełniania swoje pasje i marzenia zawodowe.

Zależy mi, aby wszyscy lektorzy jak i pozostali pracownicy czuli pozytywną atmosferę w szkole. Stawiam na komunikację, otwartość, wzajemny szacunek – czynniki te wpływają na dobre samopoczucie, satysfakcję i odkrywanie nowych talentów kadry.

Każda osoba na pokładzie EuroMa na możliwość swobodnego wyrażania swoich opinii, obaw jak i realnego wpływu na rozwój placówki i podnoszenia swoich kompetencji. Jestem przekonana, że dobra atmosfera stymuluje kreatywność i zachęca do wyznaczania nowych celów.

W dwóch słowach ZESPÓŁ i WSPÓŁPRACA sprawiają, że w Centrum Edukacyjnym Euroma, każdy kursant czy pracownik czuje się jak w domu.

Dlaczego warto pracować w Centrum Edukacyjnym Euroma?

Praca w naszej szkole może być niezwykle satysfakcjonująca i dająca wiele korzyści zarówno nauczycielom, jak i uczniom. Ale czy jest to odpowiedni wybór dla każdego?

Mamy nadzieje, że kilka aspektów zachęci Cię

  • Pasja do nauczania języków – możesz wpływać na rozwój uczniów i obserwować ich postępy. Jeśli darzysz języki miłością i czerpiesz radość z tego, praca w Euroma może być dla Ciebie wartościowa.
  • Różnorodność i satysfakcja – możliwość spotkania uczniów w różnym wieku i różnym poziomie zaawansowania. Współpraca z nami może być nie tylko okazją do nauki języka ale również dostosowanie się do różnych stylów i szybkości uczenia się.
  • Rozwój zawodowy – oferujemy programy szkoleniowe i wsparcie dla nauczycieli, dzięki którym możesz rozwinąć swoje umiejętności dydaktyczne. Dajemy szansę na rozwój osobisty poprzez zdobywanie nowych umiejętności interpersonalnych i radzenie sobie z różnymi sytuacjami na zajęciach.
  • Elastyczność harmonogramu pracy – Sam decydujesz jaką część etatu chcesz mieć przydzielone. Godziny zajęć możemy dopasować do Twojego życia osobistego jak i innych wymagań zawodowych.
  • Najważniejszy aspekt, który powinien pojawić się na pierwszej pozycji – ciepłe relacje oraz komfort. Każdy pracownik, który przekracza próg szkoły jest ważny i doceniany.
  • Kluczowy wpływ na rozwój placówki Euroma mają pracownicy.

Twoja wiedza, Twoje pomysły, Twoje zaangażowanie stanowią fundament firmy, dzięki nim możem identyfikować trendy i otworzyć nowe ścieżki rozwoju szkoły.

 

Dołącz do naszego zespołu

Wyślij email na adres: biuro@euroma.edu.pl