Organizacja urodzin

Co Nas Wyróżnia?

  1. Zabawy i Gry: Zaplanujemy wyjątkowe zabawy, gry i konkursy, które nada Twojej imprezie wyznaczony kierunek, a dzieci będą świetnie się bawiły. Nasz doświadczony zespół koordynatorów zadba o zapewnienie atrakcji dostosowanych do wieku i zainteresowań solenizanta.
  2. Lego Fun: Nasza oferta obejmuje również budowle tematyczne Lego, które zachwycą Twoje dziecko. Dzięki różnorodności zestawów dostosowanych do wieku malucha, urodziny staną się prawdziwą przygodą z klockami!
  3. Urodziny w Języku Angielskim: Chcesz połączyć naukę języka angielskiego z zabawą? Nic prostszego! Nasze urodziny w języku angielskim zapewnią dzieciom edukację w przyjaznej atmosferze, gdzie nauka staje się przyjemnością.
  4. Indywidualne Dostosowanie: Zadbamy o to, aby impreza była zgodna z oczekiwaniami Twojego dziecka. Jesteśmy elastyczni i otwarci na pomysły, więc możemy dostosować program i motywy przyjęcia podczas spotkania z opiekunem urodzin.
  5. Komfort dla Rodziców: Nasze przestronne sale pozwalają nie tylko na gościnnie ugościć dzieci, ale także zapewniają miejsce dla dorosłych. Podczas imprezy urodzinowej, rodzice i bliscy mogą miło spędzić czas w sąsiedniej sali przy kawie i słodkim poczęstunku.
  6. Urodzinowy Tort: Co to są urodziny bez tortu? Nasz urodzinowy tort dla dziecka będzie nawiązywał do tematyki przyjęcia i co bardzo ważne – będzie smakować! Całe ciasto będzie domowego wypieku, a jego rozmiar, smak oraz dodatkowe wskazania możemy ustalić specjalnie dla Ciebie.

JUŻ WKRÓTCE POJAWI SIĘ CENNIK