Współpraca biznesowa

Zachęcamy Państwa firmę, placówki edukacyjne, szkoły, przedszkola do podjęcia współpracy z nami! Oferujemy ponad siedmioletnie doświadczenie w podnoszeniu standardów usług językowych oraz skutecznym prowadzeniu szkoleń. Nasze kursy są prowadzone przez polskich lektorów lub native speakerów, którzy posiadają bogate kwalifikacje i doświadczenie.

Dopasowujemy charakter, poziom i zakres szkolenia do możliwości słuchaczy oraz profilu działalności Państwa firmy. Decyzję dotyczącą liczby uczestników w grupach pozostawiamy w gestii Klienta, jednak zalecamy, aby nie przekraczała ona ośmiu osób. Oferujemy również możliwość monitorowania postępów uczestników na bieżąco przez pracodawców. Nasz system dziennika internetowego umożliwia sprawdzenie realizowanych tematów, obecności oraz wyników testów w dowolnym momencie.

Najczęściej wybieraną formą nauki języków obcych przez naszych klientów biznesowych są kursy stacjonarne. Jednakże, dostosowujemy się do Państwa potrzeb i oferujemy również możliwość prowadzenia kursów językowych online lub w miejscu wskazanym przez Państwa firmę,placówki edukacyjne, szkoły, przedszkola.

Działamy na podstawie naszych sprawdzonych metod i zawsze dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług. Podejmując współpracę z nami, otrzymacie Państwo kompleksowe wsparcie językowe oraz gwarancję skuteczności naszych szkoleń.

Niech nauka języka stanie się łatwiejsza i bardziej efektywna. Dołączcie do naszej grupy zadowolonych klientów i skorzystajcie z naszego doświadczenia i profesjonalizmu